Category Archives: Bydlení

Ceny vířivek, jak nenaletět

Nejčastějšími vlastnostmi, podle kterých vybíráme vířivku jsou tvar a celkový design vířivky, dále rozložení a typ míst, cena, někdy výrobce. Jen málo lidí zajímá výkon a použitý materiál na výrobu vířivky a také zda poskytuje prodejce také servis.

Nejprve je důležité určit si, jak velkou vířivku hledáte. Chcete ve vířivce pouze relaxovat nebo hledáte zábavu s přáteli či rodinou? Přemýšlejte tedy, pro kolik osob hledáte vířivku a jak ji chcete využívat.

Další...

Read more

VANA: zláká vás opět klasická?

Při zařizování koupelny nám jde nejvíc o to, abychom do ní vměstnalo co největší pohodlí. Ono přichází i s vanou. Podstata koupelny spočívá ve funkčním zařízení a pěkném designovém provedení. Zatímco v obchodě se nám může zdát každá vana stejná, tak v koupelně zjistíme, že přece existují mezi nimi rozdíly.

Najděte rozdíly
Jak najdeme rozdíl mezi mramorovou a bronzovou sochou, tak ho najdeme iu jednotlivých vanách. Koupání se v kovové a dřevěné vaně přinese zcela...

Read more

Jak připravit ojeté auto na prodej

Při prodeji auta je velmi důležité, jaký dojem auto na kupujícího zanechá. Špinavé vozidlo prodáte těžší a za nižší cenu než čisté. Při špinavém autě totiž může kupující nabýt dojem, že jste se o auto nestarali. Zkušeného odborníka sice ani čisté auto neoklame, ale pokud se chcete připravit o peníze jen pro neumyté karoserie a nevyčištění interiéru, raději ani neprodávejte. Z auta také dejte pryč všechny nepotřebné věci.

Nezapomeňte zkontrolovat a doplnit...

Read more

Konec byznysu se stočenými kilometry.

Auta s přetočením kilometry dostanou u nás stopku. Padat budou pokuty do 50 tisíc eur.

Poslanci schválili zákaz stáčení kilometrů a používání antiradarů. Autobazary, které prodávají auta se stočenými kilometry, budou tak od března příštího roku čelit ostrým pokutám.

Při opakovaném porušení podvodného prodeje mohou prodejci inspektoři vyměřit dokonce dvojnásobek horní sazby pokuty.

Do zákona se dostala také povinnost pro všechny správní orgány, zda právnické...

Read more

Kočárky Tako

Chystáte se koupit pro své dítě první káru? Ano, kupování kočárku se v mnohém podobá výběru auta. Uvažujete spíše o sportovním kupé nebo o prostorném kombíčku? Budete s ním jezdit ve městě nebo na výlety do přírody? A co bezpečnost? Výbava? Barva? Alespoň že jedno je jisté – první auto vašeho miminka bude fungovat na 100 procentně ekologický rodičovský pohon. Na trhu dnes najdete stovky modelů v cenách od desítek po tisíce eur. Než se pustíte do testovacích...

Read more

Co o vás prozradí svatební pozvánka

Co o vás prozradí svatební pozvánka

Na všem okolo svatby, počínaje pozvánkami, by se měl odrazit Váš osobitý styl. V současnosti je to možné více než kdykoliv předtím. Svatební oznámení je první věcí, kterou hosté dostanou do ruky. Kdysi tradiční bílá kartička se zubatým okrajem a zlatým písmem má dnes mnoho možností jak vyniknout.

Při tvorbě svatebního oznámení se můžete inspirovat ročním obdobím nebo i oblíbeným společným koníčkem budoucích manželů. Můžete se...

Read more