AVON a Reese Witherspoon

AVON a Reese Witherspoon

představují Expressions – trio vůní na každou náladu

Společnost AVON Cosmetics představuje trio toaletních parfémů Expressions – Laugh often, Live Without Regrets a Love To The Fullest. Nové vůně zachycují tři různé dimenze známé herečky Reese Witherspoonová a její ženskosti.
Kampaň 6 / 2011 (prodejní období duben – květen 2011)
Žena. Jeden den se cítí radostná a hravá, další optimistická a moderní. A někdy z ní vyzařuje smyslný sexy styl. Žena není definována jednou náladou-její emoce se mění ze dne na den. A teď jí náladu může vyjádřit i její vůně. Kolekce toaletních parfémů Expressions je inspirována mnoha stránkami celosvětové velvyslankyně AVONu Reese Witherspoon. Zahrnuje tři vůně, které tvoří přirozený výraz každé z vás. Vůně – Laugh often, Live Without Regrets a Love to the Fullest – jsou ženskou sebevědomou oslavou toho, jaká jste. Takže ať už se Smějete často, žijete bez lítosti, nebo Milujetenaplno , můžete to vyjádřit prostřednictvím tří nových vůní.
Tváří kolekce Expressions se stala herečka, matka, a celosvětová velvyslankyně AVONu Reese Witherspoon, která je ženou mnoha tváří a vždy dokáže zaujmout svojí osobností. Reese skutečně září a je příkladem pro každou ženu, a tak se stala inspirací pro trio vůni, které vyjadřují různé stránky moderní ženy. „Nosit vůni je jeden se způsobů, jak vyjádřit svou osobnost. Bez ohledu na to, jakou mám náladu, dokážu vyjádřit mou radost, důvěru a smyslnost – cokoliv v ten den cítím, „říká Reese Witherspoon.
Kolekce toaletních parfémů Expressions:
Toaletní parfém Love to the Fullest
Objem: 50 ml
Běžná cena: 29,00 €
Smyslná a sexy vůně, je oslavou lásky a chvil, které můžeme sdílet s někým pro nás jedinečným. Je inspirována žárem, která přichází ze zamilování. Směs černých třešní a pupalky se prolíná s akordy pískovce a kašmíru.
V prodeji od kampaně 6 / 2011 (prodejní období duben – květen 2011).
Toaletní parfém Live Without Regreats
Vůně pro ženu, která žije každý den naplno. Tato optimistická a moderní vůně je oslavou radosti ze života. Je jakousi ódou života, protože je podstatné prožít život bez výčitek. Tvoří ji květinově – ovocná směs svěžích lístků a šťavnaté ovocné kousky.
V prodeji od kampaně 8 / 2011 (prodejní období květen – červen 2011).
Toaletní parfém Laugh often
Radostný a hravý smích – vůně určená pro ženu, která se směje často a je spontánní. Citrusovo – květinová vůně je plná slunce a světla. Bílý čaj a mandarinky se mísí s květinovými tóny frézie a růže.
V prodeji od kampaně 10/2011 (prodejní období červenec 2011)