AGEL kosmetika a Avon

AGEL kosmetika a Avon

Tyto produkty byly vyvinuty tak, aby se vzájemně doplňovaly. Jeden navazuje na druhý a znásobují se jejich účinky. Vzájemně se doplňují, ale zároveň je každý sám o sobě fantastický pro naši pokožku. Jejich kvalita, účinnost a efektivita se nedá popsat. Dá se jen vyzkoušet!

Což znamená že produkty AGEL jsou přírodní?

Nejsou z ropy
Jsou bez chemického sodíku, lauryl sulfátu a propylenglykolu
Neobsahují minerální olej, nebo lanolýn
Neobsahují Parabeny
Je to opravdu důležité? (Tyto látky jsou ve většině kosmetických a čisticích prostředcích)

Neobsahují ropu , která se používá v tolika produktech. Přestože je vlastně bariérou proti vlhkosti, používá se, protože má schopnost udělat pokožku hladkou a měkkou. No jen na nějaký čas. A nebude to proniknutím do kůže a její hydratací. A neumožňuje to udělat i jiným látkám ..

Neobsahují sodík lauryl sulfát (SLS), který je levný čistící prostředek běžně používaný v kosmetickém průmyslu na vlasové šampony, koupelové a sprchové gely, perličkové koupele … Je to pravděpodobně nejnebezpečnější složka použitá ve výrobcích pro péči kůži a vlasy. V odvětví úklidových služeb je SLS používán např.. jako čistič podlahu garáži, na odmašťování motorů, auto šampony. Je to velmi agresivní odmašťovač.

Neobsahují propylen glykol , který se používá k výrobě nemrznoucích směsí do paliv pro automobily, letadla, a lodě. Také se používá v hydraulické brzdové kapaliny a na tiskařské barvy použité při razítek do rtů a tiskáren.

Neobsahují minerální oleje a lanolin , které blokují kůži před příjmem a aplikací vlhkosti.

Neobsahují parabeny, které se v posledních letech spojují s rakovinou.

Složky v kosmetických přípravcích AGEL.

Vaše pleť si zaslouží to nejlepší. To je důvod, proč Agel používá jen ty nejlepší přírodní ingredience které jsou k dispozici.

Acai Berry (bobule z Arizonské palmy) zvyšuje v pleti přirozený proces syntézy kolagenu, poskytuje úžasnou antioxidační ochranu. Tento extrakt pomůže zmírnit vzhled jemných linek a vrásek, zlepšuje elasticitu, odstraňuje toxiny, a obnovuje lesk pokožky.

Granátové jablko může být jedním z nejsilnějších bojovníků proti vráskám. Je to hlavně proto, že obsahuje velmi mnoho polyfenolů. Tyto silné antioxidanty prokazatelně působí na stabilizaci volných radikálů, které jinak způsobují známky předčasného stárnutí.

O výtažku z hroznových semínek se říká, že je 50 krát silnější antioxidant než vitamin E a dokonce účinnější než beta karoten. Navíc látky které obsahuje zůstávají v krvi celé tři dny, uvolňují vysokou úroveň proanthocyanidiny k posílení krevních cév, čímž pomáhají zlepšit krevní oběh.

Bisabolol je aktivní složka rostliny heřmánek, známá pro své uklidňující působení na kůži. V kombinaci s výtažkem kořene zázvoru nedráždí, vyrovnává a omlazuje pokožku.

Tokoferyl acetát (vitamín E) Tento silný antioxidant pomáhá chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů, sluncem, a jinými toxiny v životním prostředí. Má vynikající zvláčňující vlastnosti, dělá pokožku vláčnou a hladkou.

Retinyl palmitát (vitamin A) zvyšuje kolagen, tloušťku kůže a pružnost. Proniká hluboko do kůže, kde bojuje proti vráskám a čistí ji zevnitř. Zanechává pokožku jemnou, vláčnou a mladistvě buclaté.

Aloe Vera je známý kaktus pro své zklidňující a hydratační vlastnosti. Obsahuje vodu, vápník, železo, zinek, hořčík a draslík a je oceňován pro své schopnosti urychlit obnovování tkání a podporu normálního růstu buněk.

Kyselina askorbová (vitamin C) minimalizuje drobné vrásky a prokazatelně stimuluje syntézu kolagenu. Vzhledem k tomu, že věkem přirozená tvorba kolagenu klesá, je tento vitamin nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu.

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která pomáhá pokožce obnovit vlhkost. Často je nabízena pro svou schopnost zvrátit nebo zastavit známky stárnutí. Bylo prokázáno, že zpevňuje povislé kůže, snižuje hloubku existujících vrásek.

Beta glukan je vynikající výživový prvek, který snižuje ztrátu vlhkosti pokožky, chrání ji před škodlivými záření, a pomáhá zlepšit buněčné omlazení.

Panthenol l (provitamin B5) je základní vitamin, který poskytuje hlubokou hydrataci a staví pokožku zevnitř.

Hydrolyzovaný rostlinný protein je přírodní látka, která v suché pokožce zlepšuje vnitřní rovnováhu vlhkosti.

Allantoin je vynikající kožní kondicionér podporující růst kožní tkáně, tak jako Avon.